arrowUp
bigLogoBG

Statistiky

Naše první statistiky!


Zdraví našich dětí je nesmírně důležité a v rámci našeho projektu "Zdravé děti s úsměvem" jsme se zaměřili na jednu z jeho klíčových složek - zdraví chrupu. Právě jsme získali naše první statistiky, a ty nám poskytují jak poutavý, tak i důležitý pohled na to, jak na tom naše děti jsou.

Z 62 vyšetřených dětí jsme zjistili, že bojujeme proti 122 kazům. To je více než jedna bitva s kazem na dítě! A to není vše - zjistili jsme také, že 32 zoubků bylo předtím zachráněno výplní a 7 malých zoubků muselo být předčasně odstraněno.

Ale je tu také světlý bod - 11 našich malých hrdinů má intaktní chrup! Těchto 11 dětí nám ukazuje, že je možné udržet zuby zdravé, a to je přesně to, co chceme pro všechny naše děti.

Tyto statistiky nám pomáhají vidět, kde jsme nyní, a ukazují nám cestu vpřed. Potřebujeme pokračovat v našem úsilí o zdravý chrup u dětí, abychom viděli více intaktních chrupů a méně kazů. Je to výzva, ale jsme přesvědčeni, že s naším projektem "Zdravé děti s úsměvem" můžeme udělat značný pokrok. Protože každé dítě si zaslouží zdravý úsměv!

V případě zájmu volejte na +420 608 436 929