arrowUp

Pohyb

Ronald Tikovský
Instruktor jógy, lektor

Do prostředí dětí mě zavedl osud.  Zní to až neuvěřitelně, ale jsem členem velké rodiny, která se skládá bez jedné z tuctu sester a čtyř bratrů. Díky tomu byl můj život od narození velmi bohatý na vnímání ostatních charakterů kolem mne a zároveň potřeby přizpůsobování mého charakteru jiným lidem.  Tato přirozená harmonie souladu s ostatními mi dala respekt a schopnosti komunikace, naslouchání a vnímání, které jsem v dospělosti dále rozvíjel studiem filozofie, zdravé výživy a jógy se zaměřením nejen na dospělé, ale i ty nejmladší. Jako otec dvou dětí mám také přirozenou touhu předávat životní zkušenosti těm nejkrásnějším bytostem – dětem. Ty jsou na prvním místě, a to je ten důvod, proč dávám podporu tomuto projektu!

 

Bc. Marie Langová
Dětská fyzioterapeutka, lektorka

Jsem dětská fyzioterapeutka se zaměřením na prevenci a správný psychomotorický vývoj a maminka dvouletého Jiříka. K práci s nejmenšími jsem tíhla od malička a postupně jsem se přes sen stát se učitelkou v mateřské školce nebo dětskou lékařkou dopracovala k dětské fyzioterapii. Mou cílovou skupinkou jsou miminka a děti předškolního věku. Nějvětší přínos své práce vidím v šíření osvěty o kvalitním psychomotorickém vývoji dětí, o tom jak děti správně podpořit a rozvíjet je dle jejich indiviuálních možností s ohledem na osobnost a charakter každého dítka. Učím maminky, jak se svým dítkem manipulovat v souladu s vývojem, jak jej ve vývoji podpořit a čeho se vyvarovat, jaké vybírat pomůcky pro správný pohybový vývoj i jak poznat, že něco není úplně dobře a kdy už je na místě navštívit odbornou poradnu.

Mgr. Šárka Dostálová
Fyzioterapeutka, lektorka

Vystudovala jsem magisterský obor fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Během studia jsem své nově nabyté zkušenosti uplatňovala v Lázních Luhačovice. Fyzioterapie mi přirostla k srdci a neustále se v ní zdokonaluji. Nabídka práce na poliklinice MŮJ LÉKAŘ je pro mě atraktivní, protože mi umožňuje pracovat v rodném kraji a napomoct tak rozšířit povědomí o fyzioterapii.

Bc. Jana Bučková
Fyzioterapeutka, lektorka

Fyzioterapii jsem vystudovala nejdříve na VOŠ. Bakalářský titul jsem získala při zaměstnání na Zdravotnické univerzitě v Banské Bystrici. Praktické dovednosti získané v průběhu 14 let v Lázních Luhačovice na dětských odděleních a různých stážích v ambulantních zařízeních pro dospělé jsem doplnila dalším vzděláváním na certifikovaných odborných kurzech. Mojí doménou jsou především funkční poruchy pohybového systému, které vznikají naším životním a pracovním stylem.
 

MUDr. Terezie Mudráková
Rehabilitační lékařka
Promovala jsem na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně roku 1997. V roce 2001 jsem získala atestaci 1.stupně ze všeobecného lékařství a roku 2012 z rehabilitačního lékařství. Do září 2021 jsem pracovala jako zástupkyně primářky Rehabilitačního oddělení Uherskohradišťské nemocnice, předtím v Městské nemocnici Uherský Brod, v lázeňském domě MVČR v Luhačovicích a v Nemocnici Atlas ve Zlíně. Absolvovala jsem kurzy manipulační a myoskeletální medicíny na IPVZ Praha u Dr. Vacka PhD., sportovního lékařství na IPVZ Praha u doc. Radvanského a zatím částečně sportovní DNS kurzy u prof. Koláře. Ve volném čase se věnuji procházkám se psem, orientačnímu běhu, turistice po horách a skálolezení. Jsem zastánce
V případě zájmu volejte na +420 608 436 929