arrowUp

Zubní zdraví

Bc. Monika Kubíková
Dentální hygienistka, lektorka

Po absolvování čtyřletého gymnázia v Uherském Brodě jsem se rozhodla jít studovat dentální hygienu. Vybrala jsem si pro své studium Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jelikož jsem vždy chtěla zůstat ve svém rodném městě, jsem velmi ráda, že můžu pracovat na poliklinice MŮJ LÉKAŘ. I když jsem momentálně na rodičovské dovolené, i tak jednou týdně docházím na Polikliniku pomáhat pacientům k zdravějšímu úsměvu.
 

Eva Langová, Dis.
Zdravotní sestra, asistentka lektora

Jsem absolventka zdravotnické školy v Uherském Hradišti. Následně jsem šla studovat na VOŠ ve Zlíně. Ihned po absolvování jsem získala cenné zkušenosti v oblasti onkologie. Mé další profesní zkušenosti zahrnují práci jako sestra na očním a nyní pracuji jako sestra u praktika na poliklinice MŮJ LÉKAŘ v Uherském Brodě. Kromě toho jsem získala zkušenosti v oblasti zubního lékařství během svého působení v Praze.Momentálně také působím jako asistentka v IZSU. Mimo pracovní sféru se věnuji hře na trubku, sportu a rodinným aktivitám.

 

Bc. Eliška Skovajsová
Dentální hygienistka, lektorka

Momentálně pracuji jako dentální hygienistka na poliklinice Můj Lékař v Uherském Brodě. Tento obor jsem vystudovala v roce 2021 na Masarykově univerzitě v Brně. Nyní můj volný čas vyplňuje navazující studium ve Zlíně. Dentální hygienistkou ovšem stále jsem a budu. Těším se na to, kolika dětem a rodičům mohu předat své znalosti a snad také přispět k lepší budoucnosti zdravých zubů nás i našich nejmenších.

Petra Pařízková, DiS. 
Dentální hygienistka, lektorka

Jsem dentální hygienistka a pracuji na Poliklinice MŮJ LÉKÁŘ v Uherském Brodě. Aktuálně mě však potkáte spíše venku s kočárkem než v ordinaci. Když se objevila možnost přidat se do týmu Institutu zdraví s úsměvem, moc ráda jsem se do tohoto projektu zapojila, protože v něm vidím velký smysl a potenciál pozitivně ovlivnit zdraví především u mladé generace.

V případě zájmu volejte na +420 608 436 929